Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

EFB 1U magas fix 19" előszerelt optikai rendezőtálca, 48 portos, 24xLC duplex, eltolt elrendezésű, MM 50/125 OM2 Katt rá a felnagyításhoz

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

EFB 1U magas fix 19" előszerelt optikai rendezőtálca, 48 portos, 24xLC duplex, eltolt elrendezésű, MM 50/125 OM2

Gyártó: EFB ELEKTRONIK
Cikkszám: BA71901V.48
NEW-NETWORK raktár: A feltüntetett készletinformáció csak általános, tehát tájékoztató jellegű. Pontos raktárállapotot a megrendelés visszaigazolásban, vagy előzőleg, elérhetőségeink bármelyikén tudunk adni. Nincs készleten, rendelhető
Gyártói raktár: Raktáron
Optikai szál típus:
Portok száma: 48 portos

Termékleírás

Hegesztéshez előszerelt rendezőtálca
Száltípusnak megfelelő színű adapterekkel szerelve
Az adapterek eltolt elrendezése segíti a könnyebb hozzáférést, csatlakoztatást
Színezett, előcsupaszolt pigtailekkel előkészítve a gyors hegesztés elősegítéséhez
Hátsó kábelbevezetési lehetőség
1 darab PG16 tömszelencével
A kialakításnak megfelelő számú ragasztható hegesztőtálcával
Egyéb, egyedi konfigurációk is igényelhetők

Rögzítési mód 482.6 mm (19") felerősítés
Unitok száma 1
Magasság 44.5 mm
Szélesség 483.0 mm
Mélység 244.0 mm
Szín RAL7035 szürke
Csatlakozó típus LC-Duplex
Pigtailek előkészítve előcsupaszolva
Pigtailek száma 48
Kihúzható nem
Adapter szín bézs
Adapterek száma 24
Szál típus Multimode 50/125
Szál osztályozás OM2
Adapter anyaga műanyag adapter