Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

HUBER+SUHNER OptiPack beltéri loose tube kábel, ⌀3.6 mm, 24x50/125µm OM4, LSFH, lila Katt rá a felnagyításhoz

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER OptiPack beltéri loose tube kábel, ⌀3.6 mm, 24x50/125µm OM4, LSFH, lila

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85001256
NEW-NETWORK raktár: A feltüntetett készletinformáció csak általános, tehát tájékoztató jellegű. Pontos raktárállapotot a megrendelés visszaigazolásban, vagy előzőleg, elérhetőségeink bármelyikén tudunk adni. Nincs készleten, rendelhető
Gyártói raktár: Raktáron
Optikai szál típus:
Szál szám:

Termékleírás

Jellemzők

Fémmentes beltéri kábel
Kevlárral tehermentesített
Közvetlen multifiber MPO/MTP csatlakozóval is megszerelhető
Nagyon kis hajlítási sugár teljesítményveszteség nélkül
Alacsony füstkibocsátású, halogénmentes és önkioltó anyagú
Kábelköpeny anyaga megfeleltetve az UL 94V-0 tűzbiztonsági szabványnak
Optimalizált külső köpeny kialakítás
 

Felhasználás

Bármely beltéri alkalmazáshoz hegesztve, vagy csatlakozókkal előszerelve
Multifiber csaltakozókhoz (MPO®/MTP)

Kábel típus fémmentes beltéri kábel
Külső köpeny típusa PE égésgátló (LSFH)
Szálak száma 8, 12, 24